Les Sirènes is een interkerkelijk, gemengd koor.
Thuisbasis is De Lier, een gezellig dorp in de gemeente Westland.
Les Sirènes bestaat uit ongeveer 65 leden tussen de 35 en ongeveer 70 jaar, verdeeld over sopranen, alten, tenoren en bassen.
Het repertoire bestaat uit “lichte, swingende muziek”. Toch wordt de wat meer klassieke muziek ook niet vermeden.
Les Sirènes wil iets ten gehore brengen wat niet elk koor zingt. Maar uiteraard worden ook bekendere muzieknummers gezongen.
Les Sirènes werkt regelmatig mee aan kerkdiensten en verzorgd ook optredens ook optredens in bejaarden- c.q. verpleegtehuizen.
Eveneens geven wij regelmatig koffie-, donateur- en kerstconcerten. Maar ook andere muzikale evenementen zijn voor ons een uitdaging.
Les Sirènes staat onder leiding van :
- Dirigent: VACATURE, heb je belangstelling of tips mail dan naar muco@lessirenes.nl
En wordt muzikaal begeleid door:
- Toetsenist VACATURE, heb je belangstelling of tips mail dan naar muco@lessirenes.nl
- Drummer Stan Grootscholten
- Fluitiste Brenda Jansen
Bij bijzondere gelegenheden kan het combo worden uitgebreid met andere musici.
Les Sirènes repeteert elke woensdagavond van 20.00 – 22.00 uur in Partycentrum “De Ark” Van Rijnstraat 2, De Lier.
Voor meer informatie ga dan naar onze Contactpagina.